Bed & Breakfast - 1 *

Kompletní nabídka veškerého ubytování v San Felipe de Puerto Plata. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí San Felipe de Puerto Plata, kde najdeme města Laguna del Higüero, La Pared, El Canal, Bombita a Muñoz.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Real Dominican Republic Discovery 

Foto: Real Dominican Republic Discovery
Pokojů: 28
Hodnocení hostů
85 %

Toto ubytování se nachází ve vesnici Munoz v Puerto Plata, 2,5 km od turistického komplexu Playa Dorada. Nabízí vyjížďky na koni a restauraci s výhledem na přírodní koupaliště u řeky Munoz.

Pokoje

Studio
osoby18 - 18 USD za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby16 - 16 USD za noc
Apartmán se 2 ložnicemi
osoby25 - 25 USD za noc
Apartmán se 3 ložnicemi
osoby30 - 30 USD za noc
Levný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby16 - 16 USD za noc

2. Villa Carolina 

Foto: Villa Carolina
Pokojů: 13
Hodnocení hostů
87 %

Villa Carolina has well-equipped accommodation boasting free WiFi in San Felipe de Puerto Plata, 2 km from Fortaleza San Felipe and 8 km from Ocean World. There is a fully equipped private bathroom with shower and free toiletries.


3. La casa de las flores 

Foto: La casa de las flores
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Set in San Felipe de Puerto Plata, 14 km from Fortaleza San Felipe and 19 km from Ocean World, La casa de las flores features accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden and a terrace. Guests have a private balcony.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: